Webmaster navrhuje, tvoří a upravuje obsah webových stránek . Je to malíř, který se má vejít do vašeho rámu. Co obraz, to jiný majitel, jiný požadavek, vkus , představa.

Nápad může být geniální, ale pokud nedostane konkrétní tvář pro veřejnost, zůstane skryt a nedoceněn.
Tomáš Bartoň

Webmaster

Nejdřív musí přijít nápad. Pak odvaha nebo chcete-li odhodlání, že nezůstane jen u myšlenky. V neposlední řadě štěstí. V mém případě štestí na lidi, kteří nezištně do tohoto projektu šli se mnou. Bez nich bych měla noty do šuplíku. Bez nich bych stavěla vzdušné zámky a bez nich by tu nebyl tento projekt ZKUSTO! Všem patří obrovské díky!
Kateřina Žemličková

Autorka projektu

To nejcennější v procesu rozhodování jsou informace. Ty správné ve správný okamžik šetří čas, úsilí a spoustu starostí. Kéž bych já měl tu možnost v posledním ročníku studia na střední škole, vyzkoušet si z několika zajímavých povolání a rozhodnout se, jak pokračovat dál. Neměl jsem tu příležitost a tak jsem až po spoustě času, úsilí a starostí zakotvil v oboru, ve kterém pracuji dnes. Mým cílem je nabídnout Vám po absolvování stáží v rámci projektu informace, které Vám, věřím, usnadní zpracování získaných zkušeností a pomohou Vám se rozhodnout, jak s nimi naložíte a kudy se vydáte dál na Vaší cestě. Dozvíte se praktické rady ohledně dalšího studia nebo zaměstnání, naučíte se, jak si nastavit plány a cíle a jak postupovat, aby se vše vyvíjelo dle Vašich představ.

Přemysl Valouch

Finanční poradce